עבודות נבחרות
בין עבודותיי
איפור 2013  
איפור 2013
לפני ואחרי  
בגלריה הזו מוצגות תמונות של הלקוחות היקרות שלי לפני ואחרי האיפור
הפקת איפור 2014  
הפקת איפור 2014
צילומי איפור 2016  
איפור 2016
איפור כלות וערב איפור מעושן
איפור כלות - גלריית תמונות 2010  
איפור כלות - גלריית תמונות 2010 
איפור כלות , איפור ערב  
איפור כלות , איפור ערב - גלריית תמונות
הכלות שלי  
הכלות שלי  - איפור כלות
איפור מקצועי - גלריית תמונות 2011  
איפור מקצועי - גלריית תמונות 2011 
איפור כלות מקצועי  
איפור כלות וערב
הפקת אופנה 2015  
הפקת אופנה 2015 
איפור כלות
את חייבת איפור לחתונה שלך
אין דבר כזה, חתונה בלי כלה מאופרת. כמובן שלא תמיד מדובר רק על איפור כבד. איפור כלות מקצועי, הוא איפור חכם, שמתאים את עצמו בדיוק למראה הרצוי עבור הכלה. יש כלות שמספיק להן איפור עדין במיוחד, ויש מי שעבורן דווקא המראה המעושן הוא הטוב ביותר. יש כלות שצריכות איפור צבעוני יותר, ויש כאלו שצריכות להסתפק בגוון אחד. בעזרת מאפרת כלה שירלי אבייב, גם את תוכלי לקבל את האיפור הטוב ביותר לחתונה שלך.

ההתאמה האישית עבורך
שירלי אבייב היא מאפרת כלה שמתמחה בתחומים רבים הקשורים לעולם האיפור המקצועי - ובין השאר היא גם עוסקת בתחום של איפור כלות מקצועי. כשאת עומדת לעבור איפור לחתונה אצל שירלי אבייב, את יכולה להיות בטוחה שהאיפור יחזיק זמן רב - אחרי הכל את מתאפרת באותו יום, והאיפור צריך להחזיק מעמד לאורך היום, עד הערב, כולל בשלב קבלת הפנים, החופה והריקודים.

מתי והיכן שנוח לך
אם את כלה לקראת חתונה, מן הסתם יש לך עוד כמה דברים לעשות, ולכן שירלי אבייב יכולה לבוא גם לבית שלך ולהעניק לך את האיפור המקצועי שאת זקוקה לו כל כך, רגע לפני החתונה. את מוזמנת להיכנס אל הגלריה של שירלי אבייב המוצגת באתר, ולהתרשם מאיפור הכלות המקצועי שהיא ביצעה בעבר - ויכול להתאים גם לך.