עבודות נבחרות
בין עבודותיי
הפקת איפור 2014  
הפקת איפור 2014
איפור 2013  
איפור 2013
צילומי איפור 2016  
איפור 2016
איפור כלות וערב איפור מעושן
איפור מקצועי - גלריית תמונות 2011  
איפור מקצועי - גלריית תמונות 2011 
לפני ואחרי  
בגלריה הזו מוצגות תמונות של הלקוחות היקרות שלי לפני ואחרי האיפור
הדרכות איפור
איך תקבלו טיפים לאיפור?
יש היום לא מעט טיפים לאיפור שאתן יכולות להשיג דרך האינטרנט, אבל ידוע שאין כמו טיפים שאתן מקבלות באופן ישיר ממאפרת מקצועית. האם חשבתן פעם, שתוכלו לשלב בין סדנאות איפור שילמדו אתכן את כל רזי האיפור, לצד התנסות של ממש באיפור מקצועי? מהיום, בזכות סדנת איפור אישית של שירלי אבייב, גם אתן יכולות ליהנות מחדוות האיפור המקצועי, לכל אירוע שרק תרצו.


כל זמן הוא מתאים
סדנאות איפור של המאפרת שירלי אבייב, יכולות להתאים לכל אירוע שרק תרצו - שירלי תשמח להגיע לימי ההולדת שלכן, למסיבות רווקות, או סתם אם תרצו להתפנק וליהנות מסדנה חווייתית במיוחד. סדנת האיפור ששירלי מעבירה כוללת עקרונות שונים הקשורים לעולם האיפור, ולמעשה כוללת טיפים רבים על איך אפשר להתאפר כמו שצריך בסיטואציות מסוימות וגם על העלמת קמטים, איך כל אחת מכן יכולה להבליט תכונות יפות בפניה, ובסופו של דבר - להוציא מכל אחת את הנסיכה שמסתתרת בתוכה. אחרי הכל, אין אישה שלא אוהבת להרגיש הכי יפה שרק אפשר.

איך מזמינים?
אם גם אתן רוצות להזמין סדנת איפור אישית של המאפרת שירלי אבייב, כל שעליכן לעשות הוא ליצור קשר. הסדנה עצמה יכולה להתבצע כמובן בבתיכן, כך שאין צורך לנסוע במיוחד למקום מסוים - שירלי תגיע עד אליכן עם כל הציוד המקצועי, ותעביר לכן סדנה שלא תשכחו בחיים.