עבודות נבחרות
בין עבודותיי
איפור 2013  
איפור 2013
לפני ואחרי  
בגלריה הזו מוצגות תמונות של הלקוחות היקרות שלי לפני ואחרי האיפור
הפקת איפור 2014  
הפקת איפור 2014
צילומי איפור 2016  
איפור 2016
איפור כלות וערב איפור מעושן
איפור מקצועי - גלריית תמונות 2011  
איפור מקצועי - גלריית תמונות 2011 
הפקת אופנה צילומים לdance inn  
הפקת אופנה - גלריית תמונות , צילומים לdance inn
הפקת אופנה hh modeles  
הפקת אופנה hh modeles 
הפקת אופנה 2015  
הפקת אופנה 2015 
הפקת אופנה למגזין  
הפקת אופנה לגליון ראש השנה
איפור להפקות אופנה
מגוון סגנונות של איפור פנים
כל אישה, כפי שאתן בוודאי יודעות, צריכה איפור פנים שונה לחלוטין. יש נשים שעבורן איפור עדין הוא הטוב ביותר - הן מבחינת ההעדפה האישית שלהן, כנשים שלא אוהבות איפור כבד, וגם מבחינת התוצאה הסופית, יש נשים שהאיפור העדין פשוט נראה עליהן מעולה. לעומת זאת, אפשר לציין סגנון אחר שנקרא איפור עיניים מעושן, אשר נשים רבות אוהבות - איפור כזה מדגיש מאד את העיניים ומעניק מראה מיוחד מאד. את הסגנונות האלה ועוד רבים אחרים תוכלו לעבור אצל המאפרת מקצועית שירלי אבייב.


כל סגנונות האיפור
מה שמאד מייחד את העבודה של שירלי אבייב, זה המגוון העצום של סוגי איפור שאיתם היא עובדת. ציינו כאן שני סוגים - איפור עיניים מעושן וגם איפור עדין. אלו הם שני סוגי איפור ששירלי אבייב מתמחה בהם במיוחד לכל הלקוחות שלה - בין אם מדובר על איפור כלות, איפור ערב או איפור להפקות אופנה - תוכלו להיכנס אל הגלריות השונות ולהתרשם מהעבודה של שירלי.


ולא רק זה
כמובן שהסגנונות שצוינו כאן הם לא הסגנונות היחידים בהם שירלי אבייב מתמחה. יש עוד רשימה ארוכה מאד של סגנונות איפור, שאתן תוכלו לעבור אצל שירלי אבייב. פשוט צריך ליצור קשר, לציין באיזה סוג של איפור את מעוניינת, ושירלי כבר תדע לבצע את ההתאמה המושלמת עבורך, כך שבסופו של דבר, הפנים שלך יראו לא פחות ממושלמים.